מנורה מחליפה צבעים איכותית לתקרת החדר והסלון

  • by

סרגל הנורות LED עובד עם ספק כוח סוללה המחובר לשקע, או שאתה יכול לחבר אותו למערכת החשמל של הבית. הוא מתחבר למערכת האקולוגית של הבית החכם (אמזון אלקסה, גוגל הום) וניתן לשלוט בו באמצעות פקודות קוליות או האפשרות הפשוטה יותר של שלט רחוק מונוכרום להדלקת וכיבוי האורות. בעזרת פקדים אלה תוכלו להגדיר בהירות וצבע, לתכנת את האור לסנכרון עם המוזיקה שלכם ולקבוע זמן להתעורר, לחזור הביתה מהעבודה או ללכת לישון.

לאורות אלה יש פחות מתגים מאחור כדי לשלוט במספר הנורות ומציעים שליטה גבוהה יותר על הכוח הכללי שלך. ככל שטווח המחירים של אפשרויות ערכת הווידיאו גבוה יותר, כך תשלם יותר. ותמורת אור אתה יכול לקבל ערכה שלמה לטווח בינוני.

תאורה

היא אחד המרכיבים החשובים ביותר בחדר ומשפיעה על כל דבר, החל מצבע הקיר ועד למראה של אמנות ושטיחים. זה תלוי אם אתה רוצה שהחדר שלך יהיה מואר או מאופק והאם אתה מתכנן לחלק את התאורה לגופי תאורה או מנורות נפרדים, אך תוכל לקבל תיאור משוער של דרישות התאורה הנדרשות עבור רוב חדרי המגורים. תאורה מוצלחת נועדה לשלב מגוון של מקורות אור ברמות שונות של החדר.

ככל שהנורה גבוהה יותר

כך חייב להיות בהיר יותר כדי להאיר את החדר. לדוגמה, אם יש לך חדר עם תקרה גבוהה, גופי תאורה שקועים באזור הכניסה או גרם מדרגות עם גופי תאורה או נרות, עליך לתת עדיפות לבהירות ורכות הנורות שלך. ייתכן גם שתצטרך יותר מחדר אחד בכדי לספק מספיק אור לכל מאפייני האור של נורה.
בכדי לראות מידע בנושא של מנורה מחליפה צבעים איכותית לתקרת החדר והסלון ומנורה מחליפה צבעים עליך לבדוק כאן: must-shop.co.il

עם נוריות, זה מועיל להיות מסוגל להתאים את טמפרטורת הצבע כדי להבטיח צבע. מכיוון שמנורות LED מספקות אור בטמפרטורות צבע שונות, האור מרגיש חם או קריר. אור חם הוא צהוב, אור קריר יותר לבן ואור כחול.

בהתאם לסוג הנורה, האור במצלמה נראה חם. בהתאם לאווירה שאתה מחפש, אור כחול יעניק לך יותר תחושה של רופא, בעוד שאור חם אדום ירגיש נעים בסלון. אתה יכול גם לתת לריהוט שלך ולאביזרים לספק את צבע האור הלבן המשתקף בחדר.

אם אתה מקפיד על אותם נימות

החדר נראה מנותק והצבעים בוציים. הדגש את התקרה הייחודית ואת החיפוי הדקורטיבי על ידי צביעת הקירות בצבעים שונים לתכונות שאתה רוצה להדגיש. ניתן לצבוע את הקירות באור המעומעם את צבע החיפוי הלבן כדי שהצבעים יראו פריכים ונקיים.

אפשרות נוספת

היא גוף תאורה לתקרה, כגון גוף תאורה למחצה. בתוכנית קומה פתוחה שבה החדרים מתמזגים זה בזה ולשטחי כניסה פתוחים סמוכים, העיצוב האחיד של גזרות וצבעים יוצר תחושת לכידות וצבעי קיר המשתנים מחדר לחדר. חדרי עליית הגג מקבלים אור טבעי מחלון אחד או שניים, קירות מאירים ורהיטים עם צבעים המאירים את החלל.

זה מצוין לחדרים עם תקרות נמוכות מכיוון שהתאורה הסמיכה או חצי שעה או התקרה הקרובה בסלון שלך חוסמת תאורת תקרה חזקה סביבך

הוא זמין גם בגוונים דקורטיביים, ובפרט מנורת התקרה החצי עגולה מקרבת את המנורה מעט יותר לתקרה כדי להפוך את החדר לדקורטיבי יותר.

להלן מספר טיפים ספציפיים לחדר שיעזרו לך למצוא את האור הנכון למנורה שלך בסלון

טריק נוסף שחשבתי עליו הרבה זמן הוא כיצד להשתמש באור בחדרים שונים בביתך. בהתחשב בכמה חלונות שמכניסים אור טבעי לתוך הבית, זהו נכס טוב, יחד עם כמה טיפים פשוטים לצבע.

גופי תאורה LED הם רצועות של מעגלים ארוכים עם דיודות פולטות אור מותקנות על פני השטח שנותנות לחדר זוהר חם. אלה ידועות גם בשם קלטת לד או אורות קלטת, אשר יש להן גיבוי דבק לעצמה להתקנה קלה.

צבע הבית שלך

יצירות אמנות, ריהוט, בגדים בארון שלך, פירות וירקות במטבח שלך, אתה קורא לזה צבעים והוא נהנה מנורה בעלת ערך טיוח צבע גבוה מכיוון שהנורה מגדילה את הצבע טמפרטורה, מה שעוזר לצבעים להיראות טוב. מנורת רצפה מרימה את הנורה גבוה יותר בסלון כדי להיות בגובה העיניים ובטווח ראייה כאשר יושבים על הספה. על ידי הברגת הנורה לתקרה, הקליפה סופגת את האור כלפי מעלה ומשקפת אותה לתחתית הנורה, ויוצרת את מאגר האור הבהיר הגדול ביותר האפשרי בחדר.

ההספק הוא מדד לכמה אנרגיה רצועת אור צריכה כדי לתפקד בבהירות אופטימלית. טמפרטורת הצבע היא גורם לשיפור הביצועים של רצועת האור עם אפשרות צבע אחת.

מאוורר תקרה נשלף מודרני מכסף קריסטל המגיע עם 3 שינויי צבע באמצעות מאוורר קריסטל LED בלתי נראה מרחוק לסלון

חדר אוכל ואורות מסדרון מלוטש כרום 4.2 אינץ 'x 3.6 אינץ' 36 אינץ 'כסף נייד מודרני קריסטל נפתח גג נשלף מואר בשלושה שינויי צבע על ידי מאוורר נברשת קריסטל עופרת בלתי נראית מרחוק לחדר אוכל וחדר אוכל כרום מלוטש 4. 2 אינץ '.