יצירת קומיקס

  • by

מקומיקס אינטרנט ועד קומיקס מודפס וכל מה שביניהם, יש הרבה מה ללמוד על עולם האמנות הקומית. ישנן כוחות-על יצירתיים הדרושים לקומיקס, אך שום דבר אינו מבהיר זאת מ- CBLDF, המאפשר לך ליצור ממשאבים. קומיקס מתאים לכולם, החל מפעולה ועד רומנים גרפיים, קומיקס לילדים ומבוגרים ועד קומיקס למבוגרים ועוד.

יש לך אפילו קטע שנקרא "הכין ספר קומיקס" שיכול לעזור לך להרכיב קומיקס משלך לשירותי פרסום עצמי

זה יכול להיות שימושי עבור כותבי קומיקס אם ברצונך ליצור מיני סדרה קצרה או לפתח ספרייה שלמה של קומיקס. אתה יכול אפילו ליצור קומיקס שלם מ -22 עמודים, אז אתה מחליט לספר את הסיפור הפנטסטי שלך.

אם יש לך רעיון נהדר אך אין לך את הכישורים

אתה יכול לרשום אותו או להתחיל לכתוב אותו ולהבין מה אתה צריך ללמוד כדי ליצור ספר קומיקס טוב. אם המטרה שלך היא לגרום לקומיקס שלך להיראות טוב מכריכה לכריכה, פתח תסריט לפני שתתחיל באיור. לאחר סיום התסריט, הצעד הבא שעליך לבצע בעת הזמנת קומיקס משלך הוא תכנון הפריסה. לחץ על סמל הקומיקס בעפרונות כדי ליצור קומיקס משלך, ואז לחץ על סמל "ערוך" בפינה השמאלית התחתונה של הדף.

פירוש הדבר לעצב עבור קריקטוריסטים שאוהבים לצייר סצינות, בניגוד למספרי סיפורים שאוהבים לעלות. כותבי קומיקס אינם אמנים, אך הם מקור הרעיון המניע את הקומיקס.

אם אתה אמן מקצועי או סתם רוצה להתחיל ברומן גרפי או מנגה

תוכנה טובה להכנת קומיקס יכולה לעזור לך להחיות את החזון שלך. אם אין לך את הכישורים ליצור קומיקס משלך מאפס, עליך להשתמש באתר של יוצר קומיקס. אחת הדרכים הטובות ביותר להשתמש באתרי יוצרי הקומיקס היא לתרגל כתיבת דיאלוגים לקומיקס ולשיחות שלך. זוהי תוכנית פשוטה שזולה יחסית לשימוש ומאפשרת לך ליצור קומיקס משלך. פונקציית Beginner מאפשרת לך ליצור קומיקס או ספרים מהירים.

לאחר שסיימתם את השלבים הבאים ואולי קראתם כמה מדריכי קומיקס

תוכלו להתחיל לצייר קומיקס. פוסט זה עוסק באמת בלימוד אומנות הקומיקס אם ברצונכם לעשות כל סוג של קומיקס. ברגע שתלמד את היסודות של יצירת איור קומיקס והתרגול היומיומי, תשתפר מאוד. ברוך הבא להדרכה הראשונה מבין מקוות רבות שאוכל להציע לאמנים גרפיים שאפתנים ויוצרים של קומיקס שרוצים ללמוד כיצד ללמוד, ליצור ולהקים שתף קומיקס טוב – גם נראה וגם נראה כמוהם.

תלמד את כל התהליך של יצירת קומיקס, כולל כל הצעדים הדרושים כדי לפרסם סוף סוף את הקומיקס שלך ולהפיץ אותו ברחבי העולם. התהליך הוא באמת פשוט הוא יכול ליצור קומיקס או ספרים משלך תהליך פשוט ומהנה ביותר.

עכשיו שאתה יודע להתחיל ולהוציא את עצמך לאור

ספר קומיקס, כוח היצירה שלך נמצא בידיים שלך. אם אתה חובב קומיקס זמן רב ואמן מתחיל שרק מתחיל במדיום, נסה ליצור קומיקס משלך עם התוכנה הנכונה ותכנון קפדני. גם אם אתה לא הרבה אומן ורוצה לחסוך קצת זמן, אתה תמיד יכול לחפש תוכנה הכוללת ספריית דמויות ענקית שתעזור לך לעשות את הקפיצה לקומיקס.

שתפו עותק של הקומיקס שלכם עם בני המשפחה והחברים, מכרו אותו באינטרנט, אירחו אירוע השקת קומיקס, או שתפו אותו ברשתות החברתיות. אם אתם מחפשים תוכנה ליצירת קומיקס מסיפורי סיפור, זו בחירה מצוינת עבורכם.

בשלב זה אתה צריך להיות מסוגל לצייר

כדי לכתוב ספר קומיקס, ולהיות מוכן להתאמן וללמוד. אני חושב שרוב האמנים בקומיקס המיינסטרים קוראים קומיקס כדי ללמוד איך לצייר, אבל למה לעצור? בעזרת טיפים מועילים אלה תוכלו ללמוד את היסודות של ציור קומיקס פשוט ויצירת קומיקס משלכם. מה דעתך על מאמר זה ועל המדריך הזה לאופן שבו יצרתי את הקומיקס שלי?

שפע של משאבים מקוונים ומחוצה לה ילמד אותך בדיוק כיצד לכתוב תסריט

כתיבה, הפקה ועריכה של ספר הוא תהליך אחר בפני עצמו, אך כיתוב הוא המרכיב הזול ביותר להפקת קומיקס. נסו ללמוד את היסודות של אופן כתיבת קומיקס ותסריטים, כמו גם את אומנות הרישום והכתיבה.

ילדים שרק נכנסים לעולם יצירת הקומיקס אולי יוכלו ליצור קומיקס עם עט ונייר

אך הם עשויים שלא לצייר טוב כמוך עם כישורי הציור שלך. שרטוט פריסות פאנלים קוהרנטיים ודינמיים הוא צורה אמנותית בפני עצמה, והשגת הפריסה והזרימה הנכונים עשויה להימשך זמן מה, במיוחד אם אינכם מנוסים בציור לוחות קומיקס וספרים. היצמד לפריסות פשוטות והראה את התפתחות הרישום שלך לפני שאתה מתנסה יותר מדי כדי ליצור קומיקס.