יצירת אנימציה

  • by

Adobe Effects, Animaker ו- Blender הן כמה מתוכנות האנימציה הפופולריות ביותר ש- YouTubers משתמשים בהן כדי ליצור סרטוני אנימציה מרתקים. בין אם אתה אנימטור מקצועי, מפיק וידאו או סתם חובבן, ישנם כלים מקוונים רבים ליצירת סרטונים עבור העסק או העסק שלך, בין אם זה סרטון אינטרנט, סדרת רשת, פוסט בבלוג או אפילו סרטון יוטיוב. אם אתם מחפשים אנימציה פשוטה וקלה ליצירה לסרטונים עסקיים ו / או עסקיים, אל תחפשו רחוק יותר מ- Adobe Effects.

כל שעליך לעשות הוא לבחור קטגוריה, לעבור ל"אנימציה "או" אנימציות "ולעבור מאנימציה לאנימציה, ולמצוא הכל ב- iTunes U.

אתה יכול גם ליצור אנימציות למעברים בין תצוגות משותפות ופעילויות

ויישם פעילויות חדשות שמחליקות לצדדים או דוהות פנימה והחוצה. פריסת האנימציה מאפשרת לך ליצור אנימציה במינימום מאמץ, כך שאם אתה פשוט משנה את נראות התצוגה, ניתן ליישם את האנימציה באופן מיידי. ניתן ליצור אנימציה בת 12 שניות עם מספר פריימים בלבד והעיכוב הוא קבוע. התוכנה מאפשרת גם ליצור אנימציות סטופ-מושן, אך זה לא חייב להיות, שכן האנימציות מיושמות בזמן אמת.

כדי לבדוק אם העיתוי טוב, תוכלו לצפות בתצוגה מקדימה של האנימציה באמצעות פילטרים אנימציה והשמעת אנימציה. אתה יכול להשתמש בדפדפן WWW כדי לבדוק את האנימציות, או להשתמש בפונקציות הפעלת אנימציה בקטע אנימציות בתפריט התמונה.

זה מאפשר לך ליצור אנימציות לכל פריסה בפעילות נפרדת

או ליצור GameObject שיש לו אנימציה קיימת. ברגע שתגידו למערכת איזה סוג אנימציה אתם רוצים, ייווצר מעבר. זה מבוסס על מסגרת המעבר שתוארה לעיל, אך עם היכולת להנפיש שינויים בפריסה. אתה יוצר את המעבר ואז מתקשר ל- TransitionManager, ואם הפריסה מוחלפת, האנימציה פועלת כצפוי.

זה מבטל את הצורך ביצירת אנימציות מסגרת אחר מסגרת

ומאפשר לך לייצר אנימציות דו מימד באיכות גבוהה עם פחות צוות ומשאבים. אנימציה היא תהליך גוזל זמן, עם זאת, לכן התאפשרנו לתת לאנימטורים את המרחב היצירתי הדרוש להם. הנה כמה אפליקציות אנימציה למכשיר שלך (טלפון או שולחן עבודה) שיכולות לעזור לך ליצור סרטוני אנימציה מדהימים ללא מאמץ – בחינם. אמנם הזכרנו כאן כמה מתוכנות האנימציה הטובות ביותר למתחילים, אך תוכלו גם להשתמש ב- Wondershare וב- FilmoraPro כדי ליצור סרטונים מדהימים.

אתה יכול ליצור סרטוני אנימציה קצרים על ידי הגדרת תנועה מסגרת אחר מסגרת ולאחר מכן עריכה

אך אם אתה רוצה שליטה יצירתית יותר, תוכל גם ליצור מבוא או הדרכה לווידאו מונפש. השתמש באפליקציית Spark Post של אדובי כדי ליצור סרטון וידאו קצר או טקסט מונפש או תמונות על ידי בחירת תבנית והתאמה אישית עם אחד מסגנונות האנימציה הבודדים הזמינים.

אין צורך להגדיר תמונת סטילס מראש ולהתאים אישית חלק מהאנימציה שיצרת בשלב 4

תוכל ליצור אנימציה ביד, בדיוק כמו שיצרנו את האנימציה שלנו. תוכל גם להשתמש באנימציות תלת ממדיות או אנימציות דו-ממדיות על ידי הוספת מסגרות מפתח כך שהאנימציה שלך תהיה חלקה וטבעית.

אם ברצונך ליצור אנימציה מאפס בפוטושופ, תוכל לבחור לעבור לדף כמו Animwork. ישנן שתי דרכים לעשות זאת, על ידי הכנת התמונות שלך כבר או על ידי יצירת אנימציות משלך מ- ratch, או שתוכל לעשות את שתיהן.

אם אתם מחפשים אפליקציה יצירתית שיוצרת אנימציות מסגרת אחר מסגרת בממשק קל לשימוש, אולי תרצו למצוא את Animation Desk. אם המטרה של שימוש בכלי אנימציה היא לגרום למחנכים ליצור אנימציות, אז סעו בדרך GoAnimate לעסקים.

מערכת זו אינה דורשת מומחיות גבוהה בכדי לעבוד על כל פלטפורמה

שכן לכל הפלטפורמות יש מגוון רחב של אפשרויות להנפשת תמונות, אנימציות ותבניות אנימציה מכל הסוגים והתחומים, כולל סיפורי אנימציה. אתה יכול להשתמש במעברים להנפשת מעברים, להוסיף משלך, להחיל אנימציות כדי לשפר מצגת מונפשת, או ליישם את כולם בסרטון אנימציה יחיד.

זוהי תיקיית וידאו אטרקטיבית במיוחד

כך שתוכלו להתחיל ליצור אנימציות ללא כל ידע בעיצוב. אם אתה צריך ליצור אנימציות מפורשות מאפס, קרא את ההוראות שלנו כיצד ליצור אנימציות מפורשות בהתאמה אישית באמצעות AnimatedBuilder ו- AnimatedWidget. צור אנימציה שתוצג כהלכה במכשיר שאתה רוצה לראות אותו. עיין בפקדי פרמטר האנימציה במילון הבקרה למידע נוסף על אופן פעולתם.

מדריך זה מתמקד בהדרכות אנימציה, ולכן הוא מושלם לכל מי שיש לו תבניות משחק מונפשות או שמעוניין באנימציה כמקצוע. מזהה נדרש עבור הנפשות התסריט כפי שמתואר במאמר זה, והאנימציה שבה אתה משתמש במשחק שלך.

תוכנת האנימציה הפשוטה הזו

שהצטרפה לאחרונה למשפחת אדובי, משתמשת בזיהוי פנים וזיהוי מחוות כדי להנפיש דמויות מצוירות. אם אתה רוצה להיות אנימטור מקצועי, כדאי ללמוד חלק מתוכנות הדו-ממד שאולפני האנימציה אתה רוצה לעבוד איתם. ואם אתה עוסק באנימציה, הנה רשימה של כמה מדריכים מעולים על כלי האנימציה התלת ממדיים הטובים ביותר שיש.