חנות קומיקס

  • by

בצד השני של הדלת עמדה קופסת קומיקס, שלא הייתה רק דרך להביא אותם ללקוחות נאמנים, אלא גם תזכורת לעברו של אבברו.

עם כיבוי התעשייה

חנויות קומיקס רבות היו צפויות להיסגר לחלוטין ולא להיפתח מחדש. ואז משלוח הקומיקס לחנויות פשוט הופסק והחנויות סגרו את שעריהן. פתיחת חנות קומיקס עשויה להיות חלום, אך אם אינך מצליח להיפרד ממוצריך, אתה יכול להגשים את חלומך. אין דרך למנוע מלקוחות קומיקס לשולל את האוסף שלהם.

קרא את המדריך לרכישת קומיקס כדי ללמוד עוד על את החומרים והציוד הדרושים לך כדי להקים חנות קומיקס והיכן לקנות. שוחחנו עם שותפים אחרים בעלי חנויות ספרים במיקרופון על הקשיים שהיו להם בעסק שלהם.

שוק האספנים מארח גם כינוס של סוחרי קומיקס ואספנים בכל שבת ראשונה בחודש במרכז הכנסים בסן דייגו

כמה פעמים בשנה, עיין בתאריכים הקרובים שלנו בעמוד הפייסבוק שלנו למידע נוסף. הסמוראים מארחים מסיבת תחפושות לתחרות התחפושות השנתית שלהם בשבת 7 באוקטובר בשעה 19.30

Midtown Comics

הוא אתר המציע מבחר עצום של קומיקס, קומיקס ואביזרי קומיקס. ישנם מארזי משלוח המכילים כל דבר, החל מצעצועי קומיקס ועד אומנות קומיקס ואספנות למגוון פריטים אחרים. זה גם מקום נהדר לרכוב עם קבוצת אספנים ולקנות כמה קומיקס וצעצועים נהדרים.

בחנות יש גם מבחר גדול של קומיקס, קומיקס ואביזרי קומיקס, כמו גם מגוון פריטים אחרים.

למרות שאנחנו מאוד מרוכזים בצד המשחק, יש מגוון רחב של קומיקס ואביזרים כמו גם מגוון פריטים אחרים. זה מצוין עבור הלקוחות לשמור על יותר מסוג אחד של אוספים, והכי טוב ללקוחות שרוצים קומיקס נדיר שקשה מאוד למצוא.

Main Street Comics הוא זה שמכה אותנו כבר למעלה מ- 25 שנה, ואנחנו גאים בזה.

לחנויות קומיקס מקוונות רבות יש מיקומים פיזיים המסייעים לחנויות קומיקס מקומיות

אך ספרים וקומיקס הם אחת החנויות המקוונות הבודדות עם מיקום נייח ומציעה מגוון רחב של קומיקס, רומנים גרפיים, קומיקס וספרים אחרים. . החנות הוזכרה גם בספרו האחרון של דן גירינו "עסקי חנויות הקומיקס באמריקה", והוא העניק לנו ראיון בלעדי איתו ובו פירט את חנויות, תרבות וחנויות קומיקס ברחבי אמריקה. הזכרת שפרסמת לאחרונה ספר עם מחבר ספר עדכני על תולדות הקומיקס בעיר ניו יורק.

חנויות קומיקס מקומיות מתמודדות עם מגפת העיר ניו יורק ומדברות על ההיסטוריה של הקומיקס בעיר ועל הצורך בתצורה מחדש של קומיקסים.

חנות באזור בוסטון המיישמת את הגישה שלעיל מראה כי עסקי הקומיקס ניתנים להפליא וממציאים בלי סוף

הן כצורת אמנות בפני עצמה והן מבחוץ. ל קומיקס קומיקס של סלע יש מספר עצום של קומיקס החל מאינדיאדים ועד קומיקס לילדים ואפילו קומיקס לילדים. האוסף העצום וסחורות הקומיקס הופכים אותו למקום נפלא לבלות בו כמה שעות תוך כדי עמידה בצרכים של חנונים. אין סיכוי שמישהו יכול להיות אומלל, וזו אחת מחנויות הקומיקס הטובות ביותר בבוסטון.

ב- Gotham City Comics & Coffee יש ספות, כיסאות ושולחנות ביסטרו בהם תוכלו לשבת ולקרוא את הרכישות האחרונות שלכם או לצפות באנימה. זה בעיקר מקום בילוי, אך ישנם ציורי קומיקס רבים על הקירות, כמו גם קומיקס וסחורה אחרת.

הוא עדיין לא שילם עבור כלי השירות ומערכות האבטחה שלו וכדומה, שאינם מספקים אוויר לנשימה, אך חנות קומיקס אינה נחשבת חיונית, למרות שאוסר אומר שהוא מבין זאת. הוא יכול למכור קומיקס באינטרנט, אבל זה חלק מהכיף שאנשים לחקור את הקומיקס ולראות מה הם יכולים למצוא. הוא אומר שהוא מוצא קומיקס חדש, מנסה מכירות במוסך והזמנות מהמראה האחורית של מגזינים ומגזינים. יש לנו כמה קומיקסים מיוחדים ישנים; עדיין יש לנו הרבה קומיקס ישן מקומיקס ישן ומגזינים ישנים.

שתי העלויות המשמעותיות ביותר הקשורות לפתיחת חנות קומיקס כוללות התקנת חלון ראווה פיזי ורכישת מלאי הקומיקס המקורי

אם עדיין אין לכם אוסף גדול של קומיקס למכירה, עליכם להשקיע במלאי ולעשות דברים כמו חתימות מיוחדות של מחברי קומיקס, להציע חינמיות והגרלות ולמכור פריטים נדירים שלקוחות יכולים למצוא רק בחנויות. חנות קומיקס מצליחה דורשת יכולת להתמודד עם מספר רב של קומיקס וכלים קשורים ודמויות פעולה שייתכן ותרצה להוסיף ולמכור לאוסף משלך.